Liek Milgamma® N cps

Liek Milgamma® N cps

Liek Milgamma® N cps obsahuje vysokoúčinnú trojkombináciu vitamínov benfotiamín (B1), B6 a B12, ktoré vyživujú poškodené nervy chrbta, pomáhajú liečiť samotnú príčinu bolesti chrbta

Aký je rozdiel medzi liekom Milgamma® N cps a bežnými liekmi proti bolesti?
Bežné lieky proti bolesti sa zameriavajú predovšetkým na tlmenie bolesti chrbta.
Úľava od bolesti po ich požití síce príde, no je len krátkodobá a po určitom čase, ak nezmeníme svoje návyky, sa znova vráti. Ich dlhodobé podávanie najmä vyšších dávok môže mať viacero vedľajších účinkov. .

Liek Milgamma® N cps na rozdiel od bežných liekov proti bolesti obsahuje vysoké dávky vitamínov skupiny B a to benfotiamín (B1), B6 a B12.
Vďaka svojmu zloženiu umožňuje a pre nástup regeneračného účinku aj vyžaduje dlhodobé užívanie.

Užívanie vysokodávkovaných vitamínov B1, B6, B12 zosilňuje účinok liekov proti bolesti alebo skracuje čas potrebný na ich užívanie.* Tým zmierňuje aj riziko ich závažných nežiadúcich účinkov.

Liek Milgamma® N cps vďaka svojmu zloženiu prispieva k výžive a regenerácii poškodených nervov chrbta a tým pomáha liečiť samotnú príčinu bolestí chrbta. Popri užívaní lieku Milgamma® N cps je však potrebné zmeniť aj životný štýl, držanie tela a začať pravidelne cvičiť. 

Ako treba užívať liek Milgamma® N cps?
Ak lekár neurčí inak, je potrebné užívať 1 kapsulu 3- až 4-krát denne. V ľahších prípadoch a ak je odpoveď na liečbu obzvlášť dobrá, stačí užívať 1 – 2 kapsuly denne.
Kapsuly lieku Milgamma® N cps sa nerozhryzené prehĺtajú po jedle a zapíjajú malým množstvom vody
Pred použitím lieku sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom a pozorne si prečítajte, prosím, písomnú informáciu pre používateľov!

Tehotenstvo a dojčenie
Užívať liek počas tehotenstva a dojčenia sa neodporúča, nakoľko bezpečný príjem vitamínu B6 v tomto období je do 25 mg (Liek Milgamma® N cps obsahuje 90 mg pyridoxínu v jednej kapsule).

Možné nežiaduce účinky
Výskyt nežiaducich účinkov je zriedkavý alebo veľmi zriedkavý. Milgamma® N cps nemá vplyv na schopnosť viesť vozidlá a obsluhovať stroje. Bližšie informácie nájdete adc.sk

Kde kúpim liek Milgamma® N cps?
Liek Milgamma® N cps ako voľnopredajný liek kúpite v každej dobrej lekárni alebo online aj bez lekárskeho predpisu. 

Ako funguje liek Milgamma® N cps
Liek Milgamma® N cps obsahuje vysoké dávky vitamínov skupiny B a to benfotiamín (B1), B6 a B12. Tieto vďaka dlhodobému užívaniu vo vysokých dávkach vyživujú a regenerujú poškodené nervy chrbta a tým pomáhajú liečiť samotnú príčinu bolestí chrbta.

Odporúčané ceny
Veľkosť balenia Cena
50tbl 12,40 eur (t.j. 0,93 centov na deň/4 kapsuly denne)
100tbl 23,45 eur (t.j. 0,90 centov na deň/4 kapsuly denne)
liek na bolesť chrbta Milgamma N


* Bruggemann G et al: Klin Wochenschr, 1990, 68:116-120. Mibielli MA et all: Current medical research and Opinion, Vol.l 25, No. 11, 2009 pp 2589-2599.


Produkty priradené k tejto novinke