RESPILON VK detský RespiRaptor veľkosť S 2ks

Stav Skladom

15,95 € 

Najpredávanejší respirátor VK RespiRaptor, ktorý ako jediný na svete obsahuje ióny medi prichádza v prevedení ,,fish-type´´.

Najpredávanejší respirátor VK RespiRaptor, ktorý ako jediný na svete obsahuje ióny medi prichádza v prevedení ,,fish-type´´. Tento NOVÝ STRIH je variabilnejší pre rôzne typy tváre. Vyskúšajte ako bude sedieť VK RespiRaptor Vám!

Unikátna technológia bráni prieniku vírusom, a vďaka špeciálnemu tvaru „fish-type“ vám skvele padne na tvár. Objednať si ho môžete v detskej veľkosti S.

 

Nano FFP2 respirátor VK RespiRaptor

VK RespiRaptor je nanovláknový respirátor, ktorý nepretržite a efektívne bráni priechodu vírusov. Poskytuje dlhodobú a opakovanú ochranu každému užívateľovi.

Nanovláknový respirátor VK RespiRaptor je respirátor triedy FFP2 NR chrániaci užívateľa pred vplyvom škodlivých patogénov z okolitého prostredia. Je plne certifikovaný podľa normy EN 149:2001+A1:2009.

Nanovláknová membrána zachytáva až 99,9 % vírusov. Ďalej zachytí baktérie, smog, prach, peľ, alergény, plesne a ďalšie patogény.
Akcelerovaná meď vo vnútornej i vonkajšej vrstve respirátora neprepustí vírusy z okolia ani zo strany samotného užívateľa.
Vďaka unikátnej technológii nevyžaduje žiadnu ďalšiu údržbu.
Eliminuje riziká kroskontaminácie (zanesenie vírusov vlastným dotykom na respirátor či infikovania sa počas jeho manipulácie s ním).
VK RespiRaptor je ekologické a ekonomické riešenie. Ekologické, pretože ho môžete nosiť opakovane a ekonomické, pretože hodina adekvátnej ochrany vychádza na menej než 0,20€.
Za predpokladu, že respirátor používate 5-6 hodín denne, vydrží vám až 1 týždeň.
Anatomický tvar a nosný klip zaistia perfektnú priľnavosť k tvári a tým nedochádza k nežiaducemu podsávaniu vzduchu.
Nanovláknový respirátor je ľahký a priedušný, preto sa cez neho dobre dýcha a rozpráva.
Komfortné nosenie zaisťujú záušné gumičky, ktoré sa vyznačujú veľmi dobrou elasticitou, a vďaka tomu netlačia a nerežú za ušami.
V prípade potreby môžete pre lepšiu priľnavosť respirátora zopnúť záušné gumičky za hlavou pomocou priloženej plastovej spony.
Respirátor na tvári takmer nevnímate, váži menej ako list papiera A4 (váha len 4,4 g).
Vyrobené v ČR v Brne
Ako nanovláknový respirátor FFP2 VK RespiRaptor funguje?

VK RespiRaptor funguje na báze dvojitej ochrany, kedy nanovláknová membrána zachytáva vírusy, ktoré akcelerovaná meď ďalej neprepustí k užívateľovi. Vďaka týmto unikátnym vlastnostiam je možné ho nosiť opakovane bez ďalšej údržby po dobu až jedného týždňa alebo do doby jeho mechanického opotrebenia.

Nanovláknová membrána respirátora sa skladá z vlákien, ktoré sú až tisíckrát tenšie než ľudský vlas. Tieto vlákna bránia priechodu aj tých najmenších pevných i kvapalných častíc. Naviac funguje v oboch smeroch, takže chráni nielen vás, ale zároveň aj vaše okolie.

Nanovláknový respirátor VK RespiRaptor funguje na princípe mechanického záchytu častíc, kedy nanovláknová membrána funguje ako sito, ktoré prepustí vzduch, ale zastaví škodliviny. Oproti bežnému respirátoru, ktorý funguje na princípe elektrostatického náboja, sa tak neznižuje jeho filtračná účinnosť zvýšenou vlhkosťou pri dýchaní.

Pred čím vás nano respirátor ochráni:

vírusy
baktérie
prach
spory plesní
peľ
alergény
smog
výfukové splodiny
roztoče
Ako dlho môžem jeden nano respirátor VK RespiRaptor používať?

Vďaka unikátnym vlastnostiam respirátora VK RespiRaptor ho môžete nosiť opakovane podľa potreby. Žiadna ďalšia starostlivosť nie je nutná.

Za predpokladu, že respirátor používate 5-6 hodín denne, vydrží vám približne jeden týždeň. Naše odporúčanie doby nosenia respirátora sa nevzťahuje k úrovni ochrany, ta je stále rovnaká, ale k skutočnosti, že pri opakovanom používaní dochádza k opotrebeniu materiálu respirátora (možnému rozvoľneniu záušnych gumičiek, prípadnému opotrebeniu nosného klipu, respektíve k možnému rozvoľneniu face-fitu - priľnavosti masky, čo považujeme pri ochrane dýchacieho ústrojenstva za zásadné).

Zanechajte dotaz k produktu

Kód 807
Stav Skladom