R-shield Pink - Light

Stav Skladom

35,00 € 28,00 €

R-shield je ľahký a priedušný nákrčník vhodný na každodenné nosenie a tiež na športové aktivity. R-shield je štýlový nákrčník s nanovláknovou membránou, ktorá zachytí 99,9 % vírusov a baktérií, smogu, jemného prachu a alergénov.

Podrobný popis
R-shield je štýlový nákrčnik na tvár s nanovláknovou membránou
R-shield je ľahký a priedušný nákrčník vhodný na každodenné nosenie a tiež na športové aktivity. Špeciálna nanovláknová membrána RESPILON®, ktorá je všitá v oblasti nosa a úst, poskytuje 99,9 % záchyt všetkých nebezpečných vzduchom prenášaných častíc a mikroorganizmov. Vďaka mimoriadnej flexibilite poskytuje skvelú priedušnosť, elasticitu, odvádzanie vlhkosti a odolnosť proti plesniam.

Integrovaná nanovláknová membrána od RESPILONU® zachytí 99,9 % prachu, smogu, popola, roztočov, alergénov, baktérií i vírusov.
R-shield je vyrobený z odľahčeného pružného materiálu, čo prináša mimoriadnu flexibilitu a elasticitu poslúži ako štýlový a zároveň funkčný módny doplnok či ako praktický pomocník pri športe.
Špeciálny priliehavý tunelový dizajn, všitý nosný klip a posuvná brzda na zadnej strane šatky zaručujú, že vás nikde netlačí a nespôsobuje bolesti hlavy.
R-shield sadne každému tvaru a každej veľkosti tváre, dá sa prať a nepotrebuje výmenu externých filtrov = je ekologický.
R-shield je ideálny
na denné cestovanie mestskou hromadnou dopravou či vlakom
pri cestovaní lietadlom
na šport
do preplnených miest počas chrípkovej sezóny
proti sennej nádche
do znečisteného prostredia aj do miest so vzduchom prenášanými alergénmi
pri návšteve priateľov s domácimi maznáčikmi
Ako R-shield funguje?
Súčasťou každej šatky na tvár je filtračná membrána RESPILON®, ktorá je všitá v oblasti nosa a úst. Táto membrána je extrémne hustá sieť silných nanovlákien. Kombinácia týchto vlastností zastaví aj tie najmenšie pevné a kvapalné častice. Navyše membrána funguje v oboch smeroch.

Nákrčník R-shield môžete použiť proti*
prachu
plesniam
smogu
peľu
vírusom
baktériám
a roztočom
*Nič z toho nedokáže preniknúť cez póry v nanovláknovej membráne, ktorá je našitá v oblasti zakrývajúcej vašu tvár.

Ako si zvoliť správnu veľkosť šatky R-shield?
Už si nemusíte lámať hlavu s výberom správnej veľkosti! Vďaka posuvnej brzde na zadnej strane nákrčníka si môžete R-shield kedykoľvek utiahnúť tak, aby vám priliehal k tvári. Nastaviteľný nosný klip taktiež zaručuje, že všetok vdychovaný vzduch prejde nanovláknovou membránou.

Rozmery
R-shield: 270 mm x 340 mm (š x v)

Nanovláknová membrána: 220 mm x 140 mm (š x v)

Zloženie
R-shield Light: 89 % polyester, 11 % elastan

R-shield Classic: 84 % polyester, 16 % elastan

Nanovláknová membrána: 99,99 % polypropylén, 0,01 % PVDF

 

 

Zanechajte dotaz k produktu

Kód 709
Stav Skladom