R-shield Pink pre deti - Light

Stav Skladom

35,00 € 

R-shield Light pre deti je ľahký a priedušný nákrčník vhodný pre šport a teplé letné dni. R-shield Light je štýlový nákrčník s nanovláknovou membránou, ktorá zachytí 99,9 % virusov a bakteríí, smogu, jemného prachu a alergénov.

Podrobný popis
R-shield Light pre deti je štýlový nákrčník na tvár s nanovláknovou membránou
R-shield Light pre deti je ľahký a priedušný nákrčník vhodný na každodenné nosenie a tiež na športové aktivity. Špeciálna nanovláknová membrána RESPILON®, ktorá je všitá v oblasti nosa a úst, zachytí 99,9 % poskytuje 99,9% záchyt vírusov a bakteríí. Vďaka mimoriadnej flexibilite má nákrčník skvelú pridušnosť, elasticitu, odvádza vlhkosť a je odolný proti plesniam.

Integrovaná nanovláknová membrána od RESPILONU® zachytí 99,9 % prachu, smogu, popola, roztočov, alergénov, baktérií i vírusov.
R-shield Light je vyrobený z odľahčeného pružného materiálu, čo prináša mimoriadnu flexibilitu a elasticitu, poslúži ako štýlový a zároveň funkčný módny doplnok či ako praktický pomocník pri športe.
Špeciálny priliehavý tunelový dizajn, všitý nosný klip a posuvná brzda na zadnej strane šatky zaručujú, že vás nikde netlačí a nespôsobuje bolesti hlavy.
R-shield Light sadne každému tvaru a každej veľkosti tváre, dá sa prať a nepotrebuje výmenu externých filtrov = je ekologický.
R-shield je ideálny
do školy
na denné cestovanie mestskou hromadnou dopravou
do lietadla
na návštevu u kamarátov s domácimi miláčikmi
do preplnených miest počas chrípkovej sezóny
proti sennej nádche
do znečisteného prostredia aj do miest so vzduchom prenášanými alergénmi
Ako R-shield funguje?
Súčasťou každej šatky na tvár je filtračná membrána RESPILON®, ktorá je všitá v oblasti nosa a úst. Táto membrána je extrémne hustá sieť silných nanovlákien. Kombinácia týchto vlastností zastaví aj tie najmenšie pevné a kvapalné častice. Navyše membrána funguje v oboch smeroch.

Nákrčník R-shield Light môžete použiť proti*
prachu
plesniam
smogu
peľu
vírusom
baktériám
a roztočom
*Nič z toho nedokáže preniknúť cez póry v nanovláknovej membráne, ktorá je našitá v oblasti zakrývajúcej vašu tvár.

Ako si zvoliť správnu veľkosť šatky R-shield?
R-shield Light pre deti je určený deťom od 2.5 roka a do 40 kg (doporučujeme používať “one-size-fits-all“ verziu nákrčníka R-shield pro väčšie deti). Vďaka posuvnej brzde na zadnej strane nákrčníka R-Shield si ju môžete kedykoľvek utiahnúť, aby vám šatka priliehala k tvári. Nastaviteľný nosný klip tiež zaručuje, že všetok vdychovaný vzduch prejde nanovláknovou membránou.

Rozmery
R-shield: 235 mm x 300 mm (š x v)

Nanovláknová membrána: 190 mm x 105 mm (š x v)

Zloženie
R-shield: 89 % polyester, 11 % elastan

Nanovláknová membrána: 99,99 % polypropylén, 0,01 % PVDF

Návod na údržbu:
Nákrčník perte samostatne v práčke na programe ručné pranie pri teplote vody 30°C iba s pracím práškom. Väčšie množstvo vody v práčke postačí k tomu, aby odplavilo reziduá vírusov.
Nepoužívajte aviváže, bielidlá, ani agresívne čistiace prostriedky.
Nežmýkajte v pračke / nedrhnite ručne.
Nesušte v sušičke.
Po vypraní nechajte nákrčník voľne uschnúť / odstáť 12 - 24 hod.
R-shield nesterilizujte dezinfekciou, ozónom, či pomocou UV lampy, nedávajte do mikrovlnnej rúry, nežehlite / nenaparujte a nijako nevystavujte vyššej teplote.

Porušením vyššie uvedených pokynov môže prísť k trvalému poškodeniu nanovláknového filtra a tým k zníženiu jeho účinnosti.

 

 

Zanechajte dotaz k produktu

Kód 707
Stav Skladom