RESPILON VK RespiPro Respirátor 2ks L FFP2

Stav Skladom

19,80 € 

Respirátor, obsahujúci akcelerovaný oxid medi, ktorý efektívne ničí vírusy z okolia či od samotného užívateľa. Eliminuje riziko kroskontaminácie (zanesenie vírusu vlastným dotykom na respirátor).

Respirátor, obsahujúci akcelerovaný oxid medi, ktorý efektívne ničí vírusy z okola či od samotného užívateľa. Eliminuje riziko kroskontaminácie (zanesenie vírusu vlastným dotykom na respirátor).Má samosterilizačnú funkciu.Za predpokladu, že respirátor používate 5-6 hodín denne, vydrží vám až 1 týždeň.

Podrobný popis
Samosterilizačný respirátor VK RespiPro

Vďaka svojím unikátnym vlastnostiam, ako je filtrácia a následná deaktivácia vírusov, nízka hmotnosť a priedušnosť, poskytuje VK RespiPro dlhodobú a opakovanú ochranu každému užívateľovi. Doprajte svojej imunite neustále spoľahlivý firewall!

Tento respirátor je certifikovaný podľa EU normy RFU 02.075 ver. 2. Ako pre tento konkrétny účel vyžadujú odporúčania Svetovej zdravotníckej organizácie, je menovitý filtračný koeficient tohto respirátora rovnaký, ako menovitý filtračný koeficient FFP2 stanovený EN 149: 2002 + A1: 2009.

Membrána z nanovlákna zachytáva 99,7-99,9 % vírusov.
Akcelerovaný oxid medi vo vnútornej a vo vonkajšej strane respirátora efektívne deaktivuje vírusy z okolia aj zo strany samotného užívateľa.
Vďaka samosterilizačnej technológií nevyžaduje žiadnu údržbu ako je pranie alebo dezinfikovanie.
Eliminuje riziko kroskontaminácie (zanesenie vírusu vlastným dotykom alebo infikovaním sa počas manipulácie s respirátorom).
Za predpokladu, že respirátor používate 5-6 hodín denne, vydrží vám až 1 týždeň.
Unikátny anatomický tvar bezchybne sadne na každú tvár. Nosný klip zaručuje, že sa vzduch nenasáva pod masku nežiadúcimi cestami.
Extrémne ľahký respirátor. Hmotnosť veľkosti M je len 3,2 g a veľkosti L 3,7 g.
Pohodlný, cez respirátor sa dobre dýcha a rozpráva.
Špecifická farba medi.
VK RespiPro je ekologické a ekonomické riešenie. Hodina adekvátnej ochrany vychádza na menej ako 0,34 €.
Na tvári masku drží dvojica gumičiek. Pre lepšiu priľnavosť je možné gumičky za hlavou zopnúť pomocou priloženej plastovej spony.
VK RespiPro je certifikovaný podľa EU normy RFU 02.075 ver. 2.
Vyrobené v ČR v Brne.

Ako funguje antivírusový respirátor VK RespiPro?

Respirátor VK RespiPro pracuje na princípe dvojitej bariéry. Spoľahlivý ochranný filter tvorí membrána z nanovlákien (tisíckrát tenších ako ľudský vlas) zachytávajúca až 99,9 % vírusov. Vrstvy s akcelerovaným oxidom medi z vnútornej a z vonkajšej strany respirátora sa postarajú o deaktiváciu zachytených vírusov, či už pochádzajú z okolitého prostredia alebo od samotného užívateľa, ak je infikovaný. Respirátor sa tak neustále sám sterilizuje.

Nanovláknový respirátor funguje na princípe mechanického zachytávania častíc. Oproti bežnému respirátoru, ktorý funguje na princípe elektrostatického náboja, se tak neznižuje jeho filtračná účinnosť zvýšenou vlhkosťou pri dýchaní.

Ako dlho môžem používať jeden nano respirátor VK RespiPro?

Vďaka samosterilizačnej funkcii je možné VK RespiPro nosiť opakovane podľa potreby. Žiadna ďalšia starostlivosť nie je nutná.

Za predpokladu, že respirátor používate 5-6 hodín denne, vydrží vám približne jeden týždeň. Naše odporúčanie doby nosenia respirátora sa nevzťahuje k funkčnosti akcelerovaného oxidu medi, ten stále funguje, ale k skutočnosti, že pri opakovanom používaní dochádza k opotrebovaniu materiálu respirátora (možnému uvoľneniu gumičiek, prípadnému opotrebovaniu nosového klipu, k možnému uvoľneniu face-fitu alebo k priľnavosti masky, čo je pri ochrane dýchacieho ústrojenstva za zásadné ).

 

Dôležité upozornenie: tento produkt nie je vhodný pre deti do 2,5 roku. Ak produkt používajú deti, tak vždy pod dohľadom rodičov.

Zanechajte dotaz k produktu

Kód 701
Stav Skladom