Pre firmy, školy, škôlky, zdravotníkov možnosť výhodného nákupu na faktúru bez poštovného  (kontaktujte nás cez email) !

Všetky testy na diagnostiku koronavírusu sú určené len na profesionálne použitie! Aby bol výsledok dôveryhodný, musí tesť vykonať výlučne  kvalifikovaná osoba! Testy nie je možné reklamovať z dôvodu neplatného výsledku! Objednávajte ich len keď test vykoná kvalifikovaná osoba.

0 % DPH na FFP2 FFP3 respirátory u nás už nastavená!  Detské respirátory FFP2 dodávame do cca 14 dní.

koronavirus Antigénový výterový test na C-19 3 testy

Stav Skladom

39,00 € 21,00 €

● vyhodnotenie bez prístroja ● citlivé stanovenie prítomnosti vírusového antigénu v nosohltane ● klinicky testovaný na renomovaných pracoviskách v EU ● balenie: 3 testy ● výsledok do 30 minút ● vzorka: výter z nosohltana Poznámka: použitie IN VITRO

COVID-19 Antigénový certifikovaný výterový test 3 testy

Konkrétny výrobca sa môže zmeniť podľa dostupnosti.(ROCHE, ABBOTT, BIOSENSOR - všetko s certifikátom kvality v rámci EU)

 

Rýchly imunochromatografický test pre kvalitatívne stanovenie antigenu COVID-19 z výteru krku a nosa bez použitia prístroja.

Upozornenie:
určené pre profesionálne použitie.
Rýchly antigénový test na COVID-19 je imunotestom na báze kapilárneho vzlínania určeným na kvalitatívnu detekciu nukleokapsidového proteínu - antigénu vo vzorke nosového alebo nosohltanového steru získaného od osôb s podozrením na nákazu COVID-19, a to do 7 dní od prejavu prvých symptómov.

Slovenský návod priložený v balení. Ilustračný obrázok.

Rýchlotest SARS-CoV-2 Rapid Antigen smú používať len príslušní odborníci a je určený na použitie ako pomôcka pri diagnostikovaní infekcie vírusom SARS-CoV-2. Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠUKL) vydal v súvislosti s použitím rýchlotestov odporúčania, ktoré odporúčame dodržiavať.
Pokiaľ testovanie a vyhodnocovanie výsledku nie je robené zdravotníckym pracovníkom môže dôjsť k nesprávnemu prevedeniu testu a jeho výsledok tak môže byť falošne negatívny. Prosíme, aby ste testy zakupovali len v prípade, že ste zdravotnícky pracovník alebo vám daný test bude vykonávať takáto osoba.

 

viac info:

 

https://www.roche.sk/sk/diagnostics2/ochorenia/COVID-19/antigenovy-rychlotest.html

http://sdbiosensor.com/xe/product/7672

Zanechajte dotaz k produktu

Kód 888
Stav Skladom