Strong Nature ZELENÁ KÁVA prášok 14 vrecúšok

Stav Skladom

18,50 € 

Strong Nature ZELENÁ KÁVA prášok vo vrecúškach 1x14 ks

Výživový doplnok vo forme nápoja v prášku z vysokokvalitných zŕn bezkofeínovej kávy a výťažku zo zelenej kávy.

Obsahujúci značkový výťažok Svetol® z bezkofeínovej zelenej kávy so zložením chlorogenových kyselín, instantnej kávy obsahujúcej kofeín a sójového mlieka.

EÚ register zdravotných tvrdení publikovaný na stránke Európskej komisie
Výživové a zdravotné tvrdenia sa v zmysle aktuálne platnej legislatívy nesmú uvádzať na potravinách na osobitné lekárske účely.
Použitie
Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.
Prípravok sa užíva s dostatočným odstupom pred jedlom (viac v časti Spôsob použitia).
Prípravok sa pred použitím zaleje horúcou vodou, alebo sa pripraví odvar/zápar (u čajov dĺžku lúhovania alebo varu určí lekárnik).
Prípravok sa nesmie užívať alebo používať počas celej dĺžky tehotenstva. Nemá sa používať u žien vo fertilnom veku, pokiaľ nie sú chránené účinnou antikoncepciou.
Prípravok sa nesmie užívať v období dojčenia (v prípade nutnosti užitia nedojčiť).
Podávanie deťom a mladistvím mladším ako 16 rokov je kontraindikované.

Výživový doplnok sa má užívať v množstve 1 vrecko denne. Obsah jedného vrecka sa zaleje 100 ml teplej vody alebo mlieka a pripravený nápoj sa vypije 20 minút pred raňajkami.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávať mimo dosahu malých detí. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovať na suchom mieste pri teplote do 25°C, chrániť pred priamym slnečným žiarením.

Zanechajte dotaz k produktu

Kód 587
Stav Skladom