Pre firmy, školy, škôlky, zdravotníkov možnosť výhodného nákupu na faktúru bez poštovného  (kontaktujte nás cez email) !

Všetky testy na diagnostiku koronavírusu sú určené len na profesionálne použitie! Aby bol výsledok dôveryhodný, musí tesť vykonať výlučne  kvalifikovaná osoba! Testy nie je možné reklamovať z dôvodu neplatného výsledku! Objednávajte ich len keď test vykoná kvalifikovaná osoba.

 

Koronavírus - protilátkový test na COVID 19 IgM IgG z krvi 10ks

Stav Skladom

120,00 € 

BIOSENSOR Rýchlotest COVID-19 IgM/IgG Combo je test na protilátky z krvi. Testy nie je možné reklamovať ani vrátiť. Len na profesionálne použitie!!

Rýchlotest COVID-19 IgM/IgG Combo je test na protilátky z krvi. Testy nie je možné reklamovať ani vrátiť. Len na profesionálne použitie!! Pokiaľ testovanie a vyhodnocovanie výsledku nie je robené zdravotníckym pracovníkom môže dôjsť k nesprávnemu prevedeniu testu a jeho výsledok tak môže byť falošne negatívny. Prosíme, aby ste testy zakupovali len v prípade, že ste zdravotnícky pracovník alebo vám daný test bude vykonávať takáto osoba.

Rýchlotest z krvi Standard Q Covid-19 IgM/IgG Combo 10 ks

vyhodnotenie bez prístroja
klinicky testovaný na renomovaných pracoviskách (Pasteurov inštitút, Paríž)
separátna línia pre IgG a IgM
balenie: súprava na vykonanie 10 testov
výsledok do 10-15 minút
obsah balenia:

vyhodnocovacia kazeta 10x
kapilára 10x
jednorázova ihla (lanceta) 10x
1x roztok s obsahom pufra na prevednie troch testov
1x návod na použitie.

 

Protilátky sa začnú v zdravom tele postupne rýchle produkovať po preniknutí vírusu do organizmu
Inkubačná doba vírusu Covid 19 do prepuknutia choroby je udávaná v priemere cca 6-16 dní. Protilátky musia v tele dosiahnuť určitú hladinu , aby boli detekovateľné. Najskôr je to cca tretí až piaty deň od prvých príznakov ochorenia. Ide o protilátky typu IgM. Protilátky dlhodobé typu IgG dosahujú vrchol koncentrácií v tele na desiaty až pätnástny deň od prvých príznakov.

Zanechajte dotaz k produktu

Kód 555
Stav Skladom