Pre firmy, školy, škôlky, zdravotníkov možnosť výhodného nákupu na faktúru bez poštovného  (kontaktujte nás cez email) !

Všetky testy na diagnostiku koronavírusu sú určené len na profesionálne použitie! Aby bol výsledok dôveryhodný, musí tesť vykonať výlučne  kvalifikovaná osoba! Testy nie je možné reklamovať z dôvodu neplatného výsledku! Objednávajte ich len keď test vykoná kvalifikovaná osoba.

0 % DPH na FFP2 FFP3 respirátory u nás už nastavená!  Detské respirátory FFP2 dodávame do cca 14 dní.

Antigénový test na koronavirus 1ks

Stav Skladom

8,00 € 

Antigénový test na SARS CoV-2 1ks, certifikovaný antigénový test. Rýchly imunochromatografický test pre kvalitatívne stanovenie antigénu z výteru krku a nosa bez použitia prístroja.

Testy nie je možné reklamovať ani vrátiť !!

 

Diagnostický výterový rýchlotest antigénový Standard Q Covid-19 Ag 1ks

Ilustračný obrázok

Konkrétny výrobca sa môže zmeniť podľa dostupnosti.(ROCHE, ABBOTT, BIOSENSOR - všetko s certifikátom kvality v rámci EU)

Originálne balenie rýchlotestu Standard Q Covid-19 Ag obsahuje 25 ks testov. Možnosť zakúpiť 1 ks testu, ktorý bude obsahovať potrebné časti na otestovanie s návodom v pvc balení (jedná sa o rozbalenie 25 ks-ového balenia, aby sme Vám umožnili zakúpiť menšie množstvo testov).

Súprava STANDARD Q COVID-19 Ag umožňuje detekcui antigénu COVID-19 metódou imunochromatografie z výterov krku a nosa.

Rýchle výsledky do 30 min
Jednoduché použitie
Vzorka : výter z krku a nosa
Bez nutnosti použitia prístroja

len na profesionálne použitie zdravotníckym personálom

 Rýchlotesty smú používať len príslušní odborníci a je určený na použitie ako pomôcka pri diagnostikovaní infekcie vírusom SARS-CoV-2. Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠUKL) vydal v súvislosti s použitím rýchlotestov odporúčania, ktoré odporúčame dodržiavať.
Pokiaľ testovanie a vyhodnocovanie výsledku nie je robené zdravotníckym pracovníkom môže dôjsť k nesprávnemu prevedeniu testu a jeho výsledok tak môže byť falošne negatívny. Prosíme, aby ste testy zakupovali len v prípade, že ste zdravotnícky pracovník alebo vám daný test bude vykonávať takáto osoba.

viac info:

https://www.roche.sk/sk/diagnostics2/ochorenia/COVID-19/antigenovy-rychlotest.html

Zanechajte dotaz k produktu

Kód 444
Stav Skladom