Pre firmy, školy, škôlky, zdravotníkov možnosť výhodného nákupu na faktúru bez poštovného  (kontaktujte nás cez email) !

Všetky testy na diagnostiku koronavírusu sú určené len na profesionálne použitie! Aby bol výsledok dôveryhodný, musí tesť vykonať výlučne  kvalifikovaná osoba! Testy nie je možné reklamovať z dôvodu neplatného výsledku! Objednávajte ich len keď test vykoná kvalifikovaná osoba.

 

Taffix nosový práškový sprej 1x1 g

Stav Skladom

16,80 € 15,55 €

Taffix™ sa používa na blokovanie vírusov, ktoré by mohli preniknúť do dýchacej sústavy a spôsobiť infekciu, už v nosovej dutine. Na jedno použitie účinkuje 5 hodín.

Na ochranu pred vírusmi šíriacimi sa vo vzduchu je potrebné Taffix™ použiť pred vstupom do verejných a/alebo vysokorizikových prostredí, kde je možný výskyt vírusov vo vzduchu (napríklad v supermarketoch, lekárňach, škole, športovom klube, v lietadle, atď.) alebo pri stretnutiach s kýmkoľvek, kto nie je členom vašej domácnosti. Taffix™ sa môže aplikovať 3-krát denne. Ako Taffix™ funguje? Taffix™ je práškový nosový sprej, prášok sa v nose zmení na gél, ktorý vytvorí aktívnu bariéru, ktorá bráni vstupu vírusov šíriacich sa vo vzduchu a deaktivuje tie, ktoré sa často nachádzajú v otvorených priestoroch, lietadlách, vlakoch, veľkých nákupných centrách a verejnej doprave. Ak je potrebné súčasné použitie iného nosového spreja, je potrebné Taffix™ aplikovať znovu, aby nedošlo k narušeniu vytvorenej bariéry. Taffix™ sa môže používať ako doplnok k inej liečbe, ako súčasť kombinovanej liečby v boji proti vírusom. Taffix™ sa môže napríklad používať ako doplnok k používaniu ochranných rúšok a ochranných rukavíc. Taffix™ nie je liek a nespôsobuje ospalosť.

Výdaj nosového spreja Taffix™ nie je viazaný na lekársky predpis.

Vedci z University of Virginia uskutočnili štúdie in vitro, ktoré preukázali, že Taffix blokuje 99% vírusov COVID-19.

Zanechajte dotaz k produktu

Kód 406
Stav Skladom