Mercator Simple Vinyl S vinylové jednorázové rukavice

Stav Skladom

11,50 € 4,50 €

Mercator Simple Vinyl S vinylové jednorázové rukavice

JEDNORÁZOVÉ VINYLOVÉ RUKAVICE, nepúdrované

Balenie obsahuje 100ks rukavíc
Veľkosť S
obouruké
nesterilné
jednorazové použitie
Vyrobené z vinylu, ktorý je bez zápachu a vhodný aj pre citlivú pokožku či alergikov na latex
Spevnený rolovaný okraj
Vhodné ako ochrana proti nečistotám
Uvedená cena je za balenie
Minimálna dĺžka: 240 mm
Hrúbka jednej steny v oblasti prstov: 0,07 mm
Hrúbka jednej steny v oblasti dlane: 0,07 mm
Hrúbka jednej steny v oblasti manžety: 0,05 mm
Koronavírus, ako aj ďalšie vírusy a baktérie, sa hojne šíri tým, že sa rukami dotýkame tváre, očí alebo nosa. Hygienu rúk môžeme našťastie účinne zvýšiť používaním ochranných rukavíc z nitrilu, vinylu či bavlny.

Predovšetkým v obchodoch, na cestách, pri práci v rizikovom prostredí i na ďalších miestach sú rukavice nepostrádateľnou pomôckou. Rovnako tak vám prídu vhod doma pri upratovaní, práci s potravinami a ďalších prácach.

A pre ktorý materiál sa rozhodnúť?

Latexové rukavice sú vyrobené z prírodných materiálov, sú veľmi elastické, mäkké a príjemne sa nosí. Sú tiež veľmi odolné voči kyselinám a zásadám, ale nechráni pred všetkými olejmi, príp. rozpúšťadlami.

Vinylové rukavice sú naopak rýdzo syntetický výrobok, ktorý sa najčastejšie využíva v zdravotníctve, potravinárstve a v priemysle. Sú veľmi hladké na povrchu, ale nie sú až tak pružné.

Nitrilové rukavice sú tiež syntetickým produktom, ktorý ponúkame v niekoľkých farbách. Oproti iným druhom rukavíc majú oveľa väčšiu odolnosť proti chemikáliám a pretrhnutiu. Ich najväčšou výhodou je to, že nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Nitril je najvhodnejší materiál pre použitie v zdravotníctve, potravinárstve, upratovaniu, alebo kozmetike.

Zanechajte dotaz k produktu

Kód 221
Stav Skladom