Rúška, respirátory, antigénové a protilátkové testy na stanovenie koronavírusu nie je možné z hygienických dôvodov reklamovať. 

telefónny kontakt pre informácie k objednávkam +421 917 894 665

Všetky testy, ktoré ponúkame, sú na zozname akceptovaných diagnostických testov na COVID-19  https://covid-19-diagnostics.jrc.ec.europa.eu/.

RESPIRÁTOR FFP2 NR SEGA MASK 10KS VIANOCE

Stav Nie je skladom

10,00 € 8,00 €

Respirátor s univerzálnou veľkosťou Vyrobený z netkanej textílie. Disponuje filtračnou triedou FFP2 NR podľa normy EN149:2001+A1:2009 a nariadenia (EU)

Účinnosť filtrácie: ≥ 95%

určenie: unisex

Správne nasadenie masky

Pred prvým použitím je nutná dôkladná hygiena rúk pomocou mydla a teplej vody. Po umytí rúk priložte vrchnú časť respirátora k tvári a následne pritlačte na tvár jeho spodnú časť. Keď respirátor dokonale priľne k vašej tvári, upravte elastické popruhy tak, aby ho udržiavali v bezpečnej polohe. Správne nasadená ochranná maska ​​musí tesne doliehať k tvári a má zakrývať ústa, nos i bradu. Muži by mali byť oholený, pretože brada môže spôsobiť netesnosti. Pri snímaní masky sa dotýkajte iba popruhov, nie časti, ktorá filtrované vzduch.

Respirátor v žiadnom prípade neupravujte.

Respirátor ponúka ochranu pred určitými čiasticovými kontaminantmi, ale nevylučuje úplné riziko vystavenia sa chorobe alebo infekcii.

Zahoďte a vymeňte respirátor, ak:

dôjde k jeho zloženiu v kontaminovaných oblastiach
zanesenie respirátora spôsobuje dýchacie ťažkosti
dôjde k poškodeniu

Zanechajte dotaz k produktu

Kód 195
Stav Skladom