Rúška, respirátory, antigénové a protilátkové testy na stanovenie koronavírusu nie je možné z hygienických dôvodov reklamovať. 

telefónny kontakt pre informácie k objednávkam +421 917 894 665

Všetky testy, ktoré ponúkame, sú na zozname akceptovaných diagnostických testov na COVID-19  https://covid-19-diagnostics.jrc.ec.europa.eu/.

GreenFood Nutrition Vegan Immunix + Quercetin 60 kapsúl

Stav Skladom

14,60 € 

GreenFood Nutrition Vegan Immunix + Quercetin 60 kapsúl

Vitamín GreenFood Nutrition Vegan Immunix + Quercetin obsahuje v dennej dávke 200 mg beta glukánov z hlivy ustricovej, 200 mg quercetinu, 150 mg vitamínu C a 15 mg extraktu zo šípky. Okrem toho je jeho súčasťou tiež zinok a vitamín D3. Jeho výroba je certifikovaná podľa normy ISO 22000:2018 a balenie pritom vystačí na 60 dní užívania. Vitamín GreenFood Nutrition je vhodný aj pre vegánov.

Kľúčové vlastnosti vitamínu GreenFood Nutrition Vegan Immunix + Quercetin
Vitamín v kapsulách
Balenie vystačí na 60 dní užívania
Vhodný pre vegánov
Obsahuje beta glukány z hlivy ustricovej, quercetin, vitamín C aj D 3
Výroba certifikovaná podľa ISO 22000:2018
Keďže nám súčasné legislatívne opatrenia EÚ neumožňujú podať vám detailnejší popis výhod tohto produktu, tak ako to bolo možné skôr, odporúčame nahliadnuť do odbornej literatúry alebo na internetové stránky. Oba zdroje ponúkajú dostatok dostupných informácií o aktívnych látkach v tomto produkte.

Zloženie
Beta glukány z hlivy ustricovej, quercetin 95% (Jarlín Japonský – púčik), vitamín C (kyselina L-askorbová), šípkový extrakt (plod), zinok (bisglycinate), vitamín D3 (cholekalciferol – rastlina lišajník), rastlinná kapsule z hypromelózy, protihrudkujúce látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Výživové údaje
Energetická hodnota: - Kj/- Kcal
Tuky: - g
– z toho nasýtené mastné kyseliny: - g
Sacharidy: - g
– z toho cukry: - g
Bielkoviny: - g
Soľ: - g

Príprava a dávkovanie
Užívajte 1 kapsulu denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Zanechajte dotaz k produktu

Kód 141
Stav Skladom